نسخه موبایل آر اس اس
کد خبر : 185606    
زمان مخابره : ۱۳۸۸/۱۰/۲۱  ساعت ۱۰ : ۲۴
رييس مرکز آمار ايران تشريح کرد:

آخرین وضعیت طرح جمع‌آوری اطلاعات اقتصادی خانوار

* رتبه‌بندی خانوارها بر اساس درآمد سرانه صورت گرفته است * فرصت دوباره ای برای پركردن فرم های طرح تحول اقتصادی داده می شود * آماده اطلاع رسانی به مردم و دولت برای اجرای مراحل بعدی طرح هستیم * خطای 30 درصدی مربوط به اطلاعات اولیه است،‌ پس از راستی آزمایی ها به حد بسیار قابل قبولی رسیده ایم
رییس مرکز آمار ایران آخرین وضعیت طرح جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار را تشریح کرد.
محمدمدد در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی دولت در خصوص آخرین وضعیت طرح جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار، اظهار داشت: این طرح ‌تمام مناطق جغرافیایی کشور را پوشش داده و تا کنون61 میلیون و 107 هزار و 796 نفر در قالب 17 میلیون و 49 هزار و 854 خانوار در این طرح شرکت کرده اند که از این میزان جمعیت 41 میلیون و 373 هزار و 788 نفر در قالب 11 میلیون و 823 هزار و 429 خانوار مربوط به جمعیت شهری و 19میلیون و 734 هزار و 8 نفر در قالب 5 میلیون و 226 هزار و 155 خانوار مربوط به جمعیت روستایی بوده است.
وی افزود: افرادی که در این طرح شرکت کرده اند، مشمول خوشه بندی می شوند و مقایسه‌ی جمعیت شرکت کننده با جمعیت حاصل از سرشماری نشان می دهد که حدود 90 درصد مردم در این طرح مشارکت کرده اند.
وی با بیان اینکه در این طرح خوشه بندی براساس تعداد اعضا و در آمد کل خانوار انجام شده است،اظهارداشت: برای خوشه بندی خانوار‌های کشور در ابتدا از طریق ارتباط متغیر‌هایی مانند ارزش ملک، ارزش خودرو، تحصیلات سرپرست خانوار، تعداد افراد دارای در آمددر خانوار ،‌میزان اجاره بها برای افراد مستاجر و میزان اقساط ماهیانه خانوار، مدل آماری طراحی شد و در نهایت در آمد خانوار از روش آزمون تقریب وسع بدست آمد.
وی تصریح کرد: بر اساس اطلاعات موجود و با استفاده از مدلهای آماری به کار گرفته شده طبقه بندی خانوارها به دهک‌های درآمدی و خوشه های یک ، 2 و3 صورت پذیرفته و آماده اطلاع رسانی به مردم و دولت برای اجرای مراحل بعدی طرح و افتتاح حساب‌های بانکی برای افراد مشمول هستیم.

درآمد، سواد، تعداد افراد خانوار مهم‌ترین شاخص‌ها
رئیس مرکز آمار ایران یادآور شد: مهم‌ترین شاخص‌هایی که در ارزیابی طبقه بندی درآمد خانوارها از آن بهره گیری شده، عبارتند از؛ سواد و تحصیلات سرپرست خانوار، تعداد افراد شاغل در خانوار، قیمت خودروی در اختیار خانوار، میزان اقساط ماهیانه خانوار بابت وام‌های ماخوذه، قیمت مسکن مورد تملک اعضای خانوار و میزان اجاره بها برای افراد مستاجر که در قالب یک مدل آماری برای برآورد درآمد خانوار مورد استفاده قرار گرفته اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، رئیس مرکز آمار ایران، با اشاره به اینکه این جمعیت در قالب سه خوشه اصلی طبقه بندی شد،تاکید کرد: در خوشه اول که دهک های درآمدی 1 تا 4 را در بر می گیرد، 29 میلیون و 408 هزار و 864 نفر در قالب 6 میلیون و 822 هزار و 900 خانوار قرار دارد.
به گفته وی، خوشه دوم با در برگیری دهک های درآمدی 5،6 و 7 بالغ بر 17 میلیون و 672 هزار و 69 نفر درقالب 5 میلیون و 111 هزار و 945 نفر و در خوشه سوم با در برگیری دهک 8، 9 و 10 نزدیک به 14 میلیون و 26 هزار و 234نفر در قالب 5 میلیون و 114 هزار و 739 خانوار قرار دارد.
وی با بیان اینکه طرح جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار در8 قسمت انجام می شود، افزود: این مراحل شامل تکمیل فرم پیش نویس توسط خانوار، تحویل فرم و مدارک به دفاتر وزارت رفاه، ورود اطلاعات از طریق فرم الکتریکی، اختصاص کد رهگیری به خانوار، دریافت اطلاعات به صورت همزمان توسط وزارت رفاه و مرکز آمار، راستی آزمایی، خوشه بندی و معرفی برای افتتاح حساب می شود.

معیار طبقه بندی افراد میزان سطح درآمد خانوارها است
مدد در ادامه گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی دولت گفت: معیار طبقه بندی افراد میزان سطح درآمد خانوارها است که از طریق استفاده از مدل آماری طراحی شده و مبتنی بر اطلاعات اظهار شده توسط خانوارها صورت می پذیرد. مهمترین مسئله در شناسایی خانوارها برای اجرای این طرح و در سال‌های آتی بهنگام شدن پایگاه‌های اطلاعات سایر دستگاه ها و ارتباط مستمر و تنگاتنگ آنها با پایگاه اطلاعاتی طرح است که به صورت همزمان و مستمر امکان طبقه بندی خانوارها در آن وجود داشته است و با اتصال به سایر پایگاه‌ها دقت راستی آزمایی در آنها افزایش یابد.
مدد با انتقاد از برخی جهت گیری های سیاسی که نتایج این طرح را غیر قابل اتکا عنوان می کنند، اظهارداشت: آنچه را که این رسانه ها به عنوان خطای 30 درصدی نتایج این طرح بزرگ نمایی می کنند، مربوط به اطلاعات اولیه است، حال آنکه خطای این اطلاعات پس از راستی آزمایی ها و مقایسه با آمار سایر پایگاه ها به حد بسیار قابل قبولی رسیده است.

6/99 درصد اطلاعات صحیح است
مدد تصریح کرد: نتایج راستی آزمایی با پایگاه ثبت احوال (هویت افراد) نشان می دهد که 6/99 درصد افراد شرکت کننده اطلاعات را به درستی اعلام کرده اند.
به گفته وی، همچنین نتایج راستی آزمایی سطح تحصیلات با پایگاه کارکنان دولت و سایر پایگاه‌ها 85 درصد، نتایج راستی آزمایی در خصوص اظهار بیکاری افراد خانوار 70 درصد، نتایج راستی آزمایی در خصوص وضعیت مالکیت خودرو سواری 80 درصد، نتایج راستی آزمایی در خصوص وام‌های بانکی 90 درصد، نتایج راستی آزمایی در خصوص افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی 97 درصد، نتیجه راستی آزمایی در خصوص ملک 70 درصد، نتیجه راستی آزمایی در خصوص دارایی های اظهار شده 70 درصد و نتیجه راستی آزمایی در خصوص اجاره نشینی90 درصد اطلاعات صحیح بوده است.
وی در خاتمه تاکید کرد: آن دسته از خانوار‌هایی که به دلایل مختلف نتوانسته‌اند در طرح شرکت کنند به طور مجدد دعوت به مشارکت در طرح خواهند شد و فرصت دیگری به این خانوار‌ها داده می شود.
نظرات ارسال شده
س.ف.ق
سلام.من يک سال است که طلاق گرفتم وطبق رآي دادگاه سرپرستي فرزندانم به عهده ي من مي باشد ولي در هر دو دوره قبل يارانه ي فرزندانم به حساب پدرشان واريزشده است.
13
1
mona amini
ما قبلا ثبت نام شديم ولي شماره حساب نداده بوديم و الان مي خواهيم شماره حساب بدهيم ولي نمي توانيم
چرا؟ راهنمايي بفرماييد
99
4
مجيد ملکي
من شماره رمز پي گيري خود را فراموش کرده ام و اطلاعات داده شدام نياز به اصلاح دارد. لطفا راهنمايي کنيد
38
0
مهران
من در اطلاعات خانوار ثبت نام نکرده ام حال چگونه مي توانم ثبت نام کنم.
64
3
مجتبي نصراصفهاني
من متاسفانه از ثبت نام در طرح جمع آوري اطلاعات اقتصادي خانوار جا ماندم!
لطفا راهنمايي کنيد!
62
2
امير تقوي
متاسفانه من در زمان مقرر فرم را تکميل نکردم لطفا من را راهنمايي کنيد
35
1
بهرام حسن پور
بنده مدتي است ازدواج كرده ام و بنده و همسرم از خانواده هايمان كه پيشتر اطلاعات اقتصاد خانوار دريافت شده بود ثبت نام شده ايم اما تاكنون سايت يا مرجعي كه بتوانيم ابتدا از اطلاعات پدر و مادر منفك و بطور مستقل خانواده ثبت كنيم نيافته ام خواهشمندم در صورت وجود هرگونه اطلاعي بنده را مطلع فرماييد
72
3
امير کيوانلو
ميخواستم بدونم منظور از کد رهگيري .چيست چون وقتي من در سايت اطلاعات را وارد ميکردم چيزي به نام کد رهگيري وجود ندا شت
33
1
نغمه جعفريان
باسلام مي خواستم بدونم افرادي که جا موندند ياجديد به خانواده اضافه شده اند رابايد درچه زماني ثبت نام کرد؟
80
3
مرتضي فاضلي
با سلام من مدت يک سال است که ازدواج کرده ام ميخواستم بدانم براي ثبت نام يارانه ها تازه ازدواج کرده ها بايد چه کنند؟البته اسم من و همسرم قبلا توسط خانواده هامون ثبت نام شده براي ثبت نام جداگانه چه بايد کرد؟
*******
پاسخ: لطفا اين خبر را با دقت بخوانيد. با تشكر
http://www.dolat.ir/Nsite/FullStory/?Id=190829
28
0
محسن پوررمضان
مرداد 87 ازدواج کردم من خودم در خانواده پدرم ثبت نام شده ام ولي همسرم جزو خانواده پدرشان ثبت نام نشده براي ثبت نام خانوار جديد بايد چکار کنم؟
************

پاسخ:
http://dolat.ir/Nsite/FullStory/?Id=190829
لطفا اين خبر را با دقت بخوانيد.
با تشكر
23
1
محمد مهدي باقي
معيار طبقه بيندي چه بوده است؟ درآمد؟
تنها درآمد من حق التدريس دانشگاه است. چطور است که با همکارانم که رسمي هستند در يک طبقه قرار گرفته ام؟
6
0
صغري اسداللهي
با سلام من با خانواده ام ثبت نام نکرده ام حالا مي خواهم با آنها ثبت نام کنم چکار کنم
39
4
ميثم عبدالهي
با سلام . ما فرم اطلاعات اقتصادي را پر كرديم و كد رهگيري هم دريافت نموديم ، در آن تاريخ ما هنوز فرزندي نداشتيم ، اما در حال حاضر داراي فرزند هم هستيم چگونه ميتوان فرزند 11 ماهه خود را به فرم اطلاعات اقتصادي اضافه كرد درضمن يك فرزند تو راهي هم داريم تكليف او چيست ، . همچنين ما كد رهگيري را گم كرده ايم . ، ما اعلام شماره حساب هم كرده ايم و در خوشه 1 قرار داريم ... . با تشكر ميثم عبدالهي استان س و ب ايرانشهر ، شهر دلگان
28
2
محيا بخشي فرد
پدر من فرم اطلاعات را پر كرده ولي برگه نام كاربري و رمز عبور خود را گم كرده او بايد چه اقدامي كند؟
33
5
محمودريگي پناه
ميخواهم فرزندم را به امار يارانه اضافه کنم لطفاراهنمائي کنيد
72
1
محمدي
باسلام و خسته نباشيد من و همسرم بنا به دلايلي موفق به ثبت نام نشديم ايا ميتوانيم درتاريخي ديگر ثبت نام کنيم چون تازه ازدواج کرديم
35
0
جميله لطفي
با سلام اينجانب تازه ازدواج کرده واطلاعات بنده در فرم خانواده ام ثبت گرديده وهمسر اينجانب نيز اصلا ثبت نام نکرده اند وبنده در زماني که براي ثبت دوباره آمار داده بودند بيمار بوده وبستري بوده وهيچ گونه دسترسي به اينترنت نداشته ام تا ثبت واصلاح نمايم آمار جديد را مي خواهم بدانم که تکليف من براي يارانه چيست

با تشکر لطفي
43
0
مريم شيدايي
سلام. ما فرم اطلاعات اقتصادي خانوار رو پر کرديم. چطور مي تونيم مطمئن بشيم که ثبت نام ما با موفقيت انجام شده؟
35
1
رحمان بريماني
با سلام من يک خانواده 4 نفره هستم که ثبت نام کردم و کد رهگيري گرفتنم ولي الان که ميخواهم شماره حساب را وارد سايت رفاهي کنم ميگويد کد ملي وجود ندارد . مازندران
21
1
پرويزايماني
1.باوجود ثبت اطلاعات مربوط به خانوار تاکنون اين خانواده در سيستم جهت ثبت شماره حساب ثبت نگرديده چرا؟2.شماره حساب براي دريافت يارانه نقدي را اشتباه وارد نموده ام چکار بايد کرد راه حل بدهيد؟‍
6
1
محمد رفيعي پور
من اطلاعات را پر کردم ولي در خوشه بندي نيستم چکار کنم
33
1
مريم.ک
سوال 1 ) من 9 خرداد 89 ثبت نام کردم ولي سال تولد سرپرست خانوار رو اشتباه تايپ کردم و هر کاري هم کردم تغيير نميکرد حالا بايد چيکار کنم؟
سوال 2 ) جوابش کي مياد؟چطوري بايد بفهميم خوشه چنديم؟
ميشه يکي منو راهنمايي کنه؟
19
1
فلاح
سلام.منظور از کد عبور چيه؟
چرا همش ارور ميده و ميگه صحيح نيست؟
مگه به غير از کد رهگيري رمز ديگه اي هم دادين؟
95
0
محمد قازمراد
در بخش اصلاح اطلاعات خانوار منظور از رمز عبور چيست؟
44
7
رضا عزيزي
در بخش اصلاح اطلاعات خانوار منظور از رمز عبور چيست؟
106
1
سميه بخشي پور
سلام.ما بعد تکميل فرم اطلاعات خانوار يک نفر به خانوادمون اضافه شده حالا بايد چيکار کنيم ؟
64
0
مريم
سلام . من قبلا ثبت نام کردم اما شماره ملي اشکال داشت و اعتراض زدم اما اين دوره که برا اصلاح اقدام کردم رمز عبور ميخواد و من ندارم . چرا با شماره رهگيري نميشود؟

چه کار بايد انجام داد؟
32
1
عادل آبتين
من قبلا با خانوادم بودم همکنون کرايه نشين هستم و يک فرزند به خانواده اضافه شد آيا نسبت به خوشه بندي تجديد نظر ميشود يا نه؟
24
1
محمدعلي شجاعي
سلام من بعدازتکميل فرم از خانواده ام جدا شدم الان بايد براي ثبت نام چکارکنم؟
55
3
فاطمه ثابت
سلام من يك كارمندم و خيلي متوجه اين جريان و پر كردن فرم ها نبودم و الان متوجه شدم ، اگر بخواهم فرم را پر كنم چه كار بايد بكنم؟
125
1
مجيد مستفيدي از تهران
چرا من با حقوق ماهيانه 350000 تومان و مستأجر بودن و دادن اجاره ي 20000 تومان + پول پيش بايد جزء خوشه ي 3 باشم . پس افرادي که جزء خوشه ي 1 و 2 هستند چه وضعي دارند ؟ به اين ميگن عدالت !
171
13
ميلاد چراغي تبت
سلام من قبلا كارمند دولت بودم به علت پيماني بودن از كار بر كنار شدم و فرم اقتصادي خودم رو به پايگاه داده بودم ولي چيزي ثبت نشده حالا من بايد چيكار كنم .ممنون
14
5
غلامرضا ميرزاوند
با سلام
ينده مدرس فوق ليسانس در دانشگاه ازاد هستم و در خوشه 3 قرار گرفته ام در حالي که هيچگونه اموال منقول و غير منقولي ندارم.
9
3
روح الاه عباسي از سفيدشهر
ازاقاي احمدي نژاد تشکر مي کنم وبراي موفقيت ايشان دعا مي کنم
17
71
ي. الف
با سلام، لطفاً در مورد خوشه بندي خانوارها خيلي بيشتر توضيح دهيد. يعني اينکه اگر خانواري در خوشه سه قرار گرفت آيا يارانه اي به او تعلق مي گيرد؟ و اگر تعلق نمي گيرد دليل آنرا توضيح دهيد.
10
1
محسن
با عنايت به مطالب ارايه شده در تلويزيون و نحوه چگونگي ارتباط با سايت با ارايه تصوير متاسفانه پس از مراجعه به سايت و ارايه اطلاعات اختلاف فاحشي داشت و روند اطلاعات قابل مشاهده نبود. بنظرم در اين زمان حساس ارايه مطالب بسيار ساده و اين همه اختلاف قابل توجيه نيست.
1
1
علي آقا
با سلام . لطفا در مورد خوشه ها كمي اطلاعات بدهيد . در واقع توضيح بديد هر خوشه اول و دوم و سوم يعني چه ؟ اصلا در مورد خوشه ها اطلاعات جامعي منتشر نشده است
187
13
حامدي
خانواده ما در روستا زندگي مي کند و حد اکثر روستا در خوشه يک قرار گرفته اند با در امد بيشتر اما خانواده ما در خوشه سه قرار گرفته است چگونه اصلاح خواهد شد؟
49
7
احمد طيبيان زاده
از شما مسئولان محترم خواهشمندم که در رابطه با چگونگي ثبت نام براي يارانه راهنمايي هاي لازم را عنايت فرماييد.
92
6
حسن حيدري
من تنها عضوي از خانواده 5 نفره مان هستم که هنگام ثبت نام نه خونه بودم نه شناسنامه ام خونه بوده تا ثبت نام بشم.من بايد چکار کنم؟ممنون
159
16
نظرات ارسال شده
س.ف.ق
سلام.من يک سال است که طلاق گرفتم وطبق رآي دادگاه سرپرستي فرزندانم به عهده ي من مي باشد ولي در هر دو دوره قبل يارانه ي فرزندانم به حساب پدرشان واريزشده است.
13
1
mona amini
ما قبلا ثبت نام شديم ولي شماره حساب نداده بوديم و الان مي خواهيم شماره حساب بدهيم ولي نمي توانيم
چرا؟ راهنمايي بفرماييد
99
4
مجيد ملکي
من شماره رمز پي گيري خود را فراموش کرده ام و اطلاعات داده شدام نياز به اصلاح دارد. لطفا راهنمايي کنيد
38
0
مهران
من در اطلاعات خانوار ثبت نام نکرده ام حال چگونه مي توانم ثبت نام کنم.
64
3
مجتبي نصراصفهاني
من متاسفانه از ثبت نام در طرح جمع آوري اطلاعات اقتصادي خانوار جا ماندم!
لطفا راهنمايي کنيد!
62
2
امير تقوي
متاسفانه من در زمان مقرر فرم را تکميل نکردم لطفا من را راهنمايي کنيد
35
1
بهرام حسن پور
بنده مدتي است ازدواج كرده ام و بنده و همسرم از خانواده هايمان كه پيشتر اطلاعات اقتصاد خانوار دريافت شده بود ثبت نام شده ايم اما تاكنون سايت يا مرجعي كه بتوانيم ابتدا از اطلاعات پدر و مادر منفك و بطور مستقل خانواده ثبت كنيم نيافته ام خواهشمندم در صورت وجود هرگونه اطلاعي بنده را مطلع فرماييد
72
3
امير کيوانلو
ميخواستم بدونم منظور از کد رهگيري .چيست چون وقتي من در سايت اطلاعات را وارد ميکردم چيزي به نام کد رهگيري وجود ندا شت
33
1
نغمه جعفريان
باسلام مي خواستم بدونم افرادي که جا موندند ياجديد به خانواده اضافه شده اند رابايد درچه زماني ثبت نام کرد؟
80
3
مرتضي فاضلي
با سلام من مدت يک سال است که ازدواج کرده ام ميخواستم بدانم براي ثبت نام يارانه ها تازه ازدواج کرده ها بايد چه کنند؟البته اسم من و همسرم قبلا توسط خانواده هامون ثبت نام شده براي ثبت نام جداگانه چه بايد کرد؟
*******
پاسخ: لطفا اين خبر را با دقت بخوانيد. با تشكر
http://www.dolat.ir/Nsite/FullStory/?Id=190829
28
0
محسن پوررمضان
مرداد 87 ازدواج کردم من خودم در خانواده پدرم ثبت نام شده ام ولي همسرم جزو خانواده پدرشان ثبت نام نشده براي ثبت نام خانوار جديد بايد چکار کنم؟
************

پاسخ:
http://dolat.ir/Nsite/FullStory/?Id=190829
لطفا اين خبر را با دقت بخوانيد.
با تشكر
23
1
محمد مهدي باقي
معيار طبقه بيندي چه بوده است؟ درآمد؟
تنها درآمد من حق التدريس دانشگاه است. چطور است که با همکارانم که رسمي هستند در يک طبقه قرار گرفته ام؟
6
0
صغري اسداللهي
با سلام من با خانواده ام ثبت نام نکرده ام حالا مي خواهم با آنها ثبت نام کنم چکار کنم
39
4
ميثم عبدالهي
با سلام . ما فرم اطلاعات اقتصادي را پر كرديم و كد رهگيري هم دريافت نموديم ، در آن تاريخ ما هنوز فرزندي نداشتيم ، اما در حال حاضر داراي فرزند هم هستيم چگونه ميتوان فرزند 11 ماهه خود را به فرم اطلاعات اقتصادي اضافه كرد درضمن يك فرزند تو راهي هم داريم تكليف او چيست ، . همچنين ما كد رهگيري را گم كرده ايم . ، ما اعلام شماره حساب هم كرده ايم و در خوشه 1 قرار داريم ... . با تشكر ميثم عبدالهي استان س و ب ايرانشهر ، شهر دلگان
28
2
محيا بخشي فرد
پدر من فرم اطلاعات را پر كرده ولي برگه نام كاربري و رمز عبور خود را گم كرده او بايد چه اقدامي كند؟
33
5
محمودريگي پناه
ميخواهم فرزندم را به امار يارانه اضافه کنم لطفاراهنمائي کنيد
72
1
محمدي
باسلام و خسته نباشيد من و همسرم بنا به دلايلي موفق به ثبت نام نشديم ايا ميتوانيم درتاريخي ديگر ثبت نام کنيم چون تازه ازدواج کرديم
35
0
جميله لطفي
با سلام اينجانب تازه ازدواج کرده واطلاعات بنده در فرم خانواده ام ثبت گرديده وهمسر اينجانب نيز اصلا ثبت نام نکرده اند وبنده در زماني که براي ثبت دوباره آمار داده بودند بيمار بوده وبستري بوده وهيچ گونه دسترسي به اينترنت نداشته ام تا ثبت واصلاح نمايم آمار جديد را مي خواهم بدانم که تکليف من براي يارانه چيست

با تشکر لطفي
43
0
مريم شيدايي
سلام. ما فرم اطلاعات اقتصادي خانوار رو پر کرديم. چطور مي تونيم مطمئن بشيم که ثبت نام ما با موفقيت انجام شده؟
35
1
رحمان بريماني
با سلام من يک خانواده 4 نفره هستم که ثبت نام کردم و کد رهگيري گرفتنم ولي الان که ميخواهم شماره حساب را وارد سايت رفاهي کنم ميگويد کد ملي وجود ندارد . مازندران
21
1
پرويزايماني
1.باوجود ثبت اطلاعات مربوط به خانوار تاکنون اين خانواده در سيستم جهت ثبت شماره حساب ثبت نگرديده چرا؟2.شماره حساب براي دريافت يارانه نقدي را اشتباه وارد نموده ام چکار بايد کرد راه حل بدهيد؟‍
6
1
محمد رفيعي پور
من اطلاعات را پر کردم ولي در خوشه بندي نيستم چکار کنم
33
1
مريم.ک
سوال 1 ) من 9 خرداد 89 ثبت نام کردم ولي سال تولد سرپرست خانوار رو اشتباه تايپ کردم و هر کاري هم کردم تغيير نميکرد حالا بايد چيکار کنم؟
سوال 2 ) جوابش کي مياد؟چطوري بايد بفهميم خوشه چنديم؟
ميشه يکي منو راهنمايي کنه؟
19
1
فلاح
سلام.منظور از کد عبور چيه؟
چرا همش ارور ميده و ميگه صحيح نيست؟
مگه به غير از کد رهگيري رمز ديگه اي هم دادين؟
95
0
محمد قازمراد
در بخش اصلاح اطلاعات خانوار منظور از رمز عبور چيست؟
44
7
رضا عزيزي
در بخش اصلاح اطلاعات خانوار منظور از رمز عبور چيست؟
106
1
سميه بخشي پور
سلام.ما بعد تکميل فرم اطلاعات خانوار يک نفر به خانوادمون اضافه شده حالا بايد چيکار کنيم ؟
64
0
مريم
سلام . من قبلا ثبت نام کردم اما شماره ملي اشکال داشت و اعتراض زدم اما اين دوره که برا اصلاح اقدام کردم رمز عبور ميخواد و من ندارم . چرا با شماره رهگيري نميشود؟

چه کار بايد انجام داد؟
32
1
عادل آبتين
من قبلا با خانوادم بودم همکنون کرايه نشين هستم و يک فرزند به خانواده اضافه شد آيا نسبت به خوشه بندي تجديد نظر ميشود يا نه؟
24
1
محمدعلي شجاعي
سلام من بعدازتکميل فرم از خانواده ام جدا شدم الان بايد براي ثبت نام چکارکنم؟
55
3
فاطمه ثابت
سلام من يك كارمندم و خيلي متوجه اين جريان و پر كردن فرم ها نبودم و الان متوجه شدم ، اگر بخواهم فرم را پر كنم چه كار بايد بكنم؟
125
1
مجيد مستفيدي از تهران
چرا من با حقوق ماهيانه 350000 تومان و مستأجر بودن و دادن اجاره ي 20000 تومان + پول پيش بايد جزء خوشه ي 3 باشم . پس افرادي که جزء خوشه ي 1 و 2 هستند چه وضعي دارند ؟ به اين ميگن عدالت !
171
13
ميلاد چراغي تبت
سلام من قبلا كارمند دولت بودم به علت پيماني بودن از كار بر كنار شدم و فرم اقتصادي خودم رو به پايگاه داده بودم ولي چيزي ثبت نشده حالا من بايد چيكار كنم .ممنون
14
5
غلامرضا ميرزاوند
با سلام
ينده مدرس فوق ليسانس در دانشگاه ازاد هستم و در خوشه 3 قرار گرفته ام در حالي که هيچگونه اموال منقول و غير منقولي ندارم.
9
3
روح الاه عباسي از سفيدشهر
ازاقاي احمدي نژاد تشکر مي کنم وبراي موفقيت ايشان دعا مي کنم
17
71
ي. الف
با سلام، لطفاً در مورد خوشه بندي خانوارها خيلي بيشتر توضيح دهيد. يعني اينکه اگر خانواري در خوشه سه قرار گرفت آيا يارانه اي به او تعلق مي گيرد؟ و اگر تعلق نمي گيرد دليل آنرا توضيح دهيد.
10
1
محسن
با عنايت به مطالب ارايه شده در تلويزيون و نحوه چگونگي ارتباط با سايت با ارايه تصوير متاسفانه پس از مراجعه به سايت و ارايه اطلاعات اختلاف فاحشي داشت و روند اطلاعات قابل مشاهده نبود. بنظرم در اين زمان حساس ارايه مطالب بسيار ساده و اين همه اختلاف قابل توجيه نيست.
1
1
علي آقا
با سلام . لطفا در مورد خوشه ها كمي اطلاعات بدهيد . در واقع توضيح بديد هر خوشه اول و دوم و سوم يعني چه ؟ اصلا در مورد خوشه ها اطلاعات جامعي منتشر نشده است
187
13
حامدي
خانواده ما در روستا زندگي مي کند و حد اکثر روستا در خوشه يک قرار گرفته اند با در امد بيشتر اما خانواده ما در خوشه سه قرار گرفته است چگونه اصلاح خواهد شد؟
49
7
احمد طيبيان زاده
از شما مسئولان محترم خواهشمندم که در رابطه با چگونگي ثبت نام براي يارانه راهنمايي هاي لازم را عنايت فرماييد.
92
6
حسن حيدري
من تنها عضوي از خانواده 5 نفره مان هستم که هنگام ثبت نام نه خونه بودم نه شناسنامه ام خونه بوده تا ثبت نام بشم.من بايد چکار کنم؟ممنون
159
16