نسخه موبایل آر اس اس
کد خبر : 188908    
زمان مخابره : ۱۳۸۹/۲/۱۹  ساعت ۱۰ : ۴۲
از فردا ؛

طرح جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوارهای جامانده اجرا مى شود

* دریافت اطلاعات اقتصادی خانوارها صرفا از طریق رایانه امکان پذیر است و خانوارهای جامانده ، از فردا بیستم اردیبهشت تا دهم خرداد فرصت دارند بر اساس جدول زمانی تعیین شده و با توجه به آخرین رقم سمت راست شماره ملی سرپرست خانوار ، به پایگاه اینترنتی طرح جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوارهای کشور مراجعه و پس از درج اطلاعات خود در فرم مخصوص ، ان را به این مرکز ارسال کنند
طرح جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوارهای جامانده (از سال 1387) از فردا دوشنبه آغاز می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ؛ مرکز آمار ایران نحوه مراجعه و جدول زمانبندی درج اطلاعات اقتصادی خانوارها را در پایگاه اینترنتی خود به نشانی yaraneh.amar.org.ir اعلام کرده است.
به گفته عادل آذر رئیس مرکز آمار ایران ؛ دریافت اطلاعات اقتصادی خانوارها صرفا از طریق رایانه امکان پذیر است و خانوارهای جامانده ، از فردا بیستم اردیبهشت تا دهم خرداد فرصت دارند بر اساس جدول زمانی تعیین شده و با توجه به آخرین رقم سمت راست شماره ملی سرپرست خانوار ، به پایگاه اینترنتی طرح جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوارهای کشور مراجعه و پس از درج اطلاعات خود در فرم مخصوص ، ان را به این مرکز ارسال کنند.
برای خانوارهای جامانده ای که رقم سمت راست کد ملی سرپرست خانوار انان به شماره های 8 و 9 ختم می شود بیستم تا 22 اردیبهشت (سه روز) در نظر گرفته شده است.
خانوارهایی که آخرین رقم سمت راست کد ملی سرپرست خانوار به شماره های 6 و 7 ختم می شود باید 23 تا 25 اردیبهشت به پایگاه اینترنتی مراجعه کنند.
برای خانوارهایی که شماره ملی سرپرست خانوار جامانده به 4 یا 5 ختم شود 26 تا 28 اردیبهشت در نظر گرفته شده است و انهایی که اخرین رقم سمت راست کد ملی انان شماره های 2 و 3 است باید 29 تا 31 اردیبهشت به پایگاه اینترنتی اعلام شده مراجعه کنند.
خانوارهایی که اخرین رقم سمت راست شماره ملی سرپرست خانوار ارقام صفر و یک است ، برای درج اطلاعات اقتصادی خود در فرم یارانه ای ، اول تا سوم خرداد به پایگاه اینترنتی این مرکز مراجعه کنند.
کسانی که در این مدت های تعیین شده نتوانند وارد شوند و اطلاعات اقتصادی خانوار خود را وارد کنند نباید در نوبت دیگر خانوارهای جامانده وارد شوند و باید در مهلت مجدد اقدام کنند.
بنابر اظهارات عادل آذر ؛ از چهارم تا دهم خرداد ماه نیز فرصت مجددی برای خانوارهای جامانده ای که به هر علت نتوانند بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده اطلاعات اقتصادی خود را ارائه کنند ، در نظر گرفته شده است.
به خانوارهای جامانده ای که تمایل به ارائه اطلاعات اقتصادی خود دارند توصیه شده است پیش از درج اطلاعات در پایگاه جمع اوری اطلاعات اقتصادی خانوار کشور از فرمی که در این پایگاه در نظر گرفته شده است کپی یا پرینت بگیرند و به عنوان پیش نویس از ان استفاده کنند و پس از اطمینان از دقت اطلاعات ، ان را خود یا با همکاری افراد مطمئن وارد پایگاه اینترنتی مرکز امار کنند.
رئیس مرکز آمار ایران با تاکید بر اینکه در این مرحله ، دریافت اطلاعات اقتصادی خانوارها صرفا از راه اینترنت امکان پذیر است ، گفت : خانوارهای جامانده می توانند از منزل ، محل کار ، کافی نت ها و دفاتر خدمات مخابراتی و پستی که حتی در روستاهای دور افتاده کشور دایر است وارد پایگاه اینترنتی طرح جمع اوری اطلاعات اقتصادی خانوار شوند و پس از وارد کردن اطلاعات ، ان را به صورت اینترنتی ارسال کنند.
بنابراین گزارش همچنین کسانی که کد رهگیری خود را گم کرده اند یا این کد اشکال دارد نباید در این دوره مراجعه کنند چون برای انها نیز مهلت ویژه ای در نظر گرفته می شود.
شهروندانی که نام آنها به عنوان سرپرست یا عضو خانوار هنگام جمع اوری اطلاعات اقتصادی خانوارها در سال 87 به مرکز امار ایران ارائه شده است دیگر نیاز نیست در این مرحله مراجعه کنند.
نرم افزار ورود اطلاعات اقتصادی خانوارها به گونه ای تعریف شده است که اگر نام فردی در ان موجود باشد اجازه ثبت نام مجدد را به ان فرد نمی دهد.
بنابر گزارش مرکز امار ایران ، برای افراد یا خانوارهایی که پیش از این نام نویسی کرده اند اما به دلایلی مانند ازدواج و تولد و نیز تغییرات درامدی اطلاعات انها تغییر کرده است ، زمان دیگری در نظر گرفته شده و این افراد در این مرحله نباید به پایگاه جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار کشور مراجعه کنند.
ستادهای استانی برای پاسخگویی به پرسش های شهروندان در این باره شماره تلفن های ویژه ای را تعیین و اعلام می کنند.
رئیس مرکز امار ایران همچنین پیش از گفته است : برای افرادی که کد رهگیری خود را در طرح جمع اوری اطلاعات اقتصادی خانوارها گم کرده اند ، مهلت دیگری تعیین می شود.
عادل آذر تاکید کرده است: بیستم اردیبهشت تا دهم خرداد صرفاً برای دریافت اطلاعات اقتصادی افراد یا خانوارهای جامانده از سال 1387 است.
وی از خانوارهایی که کد رهگیری آنان مفقود شده است خواست به هیچ وجه در این مرحله به پایگاه اینترنتی یا حضوری به مرکز آمار مراجعه نکنند.
برای افراد یا خانواده هایی که کد رهگیری خود را گم یا فراموش کرده اند پس از مرحله جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوارهای جا مانده ، مهلت دیگری تعیین می شود.
علاوه بر کسانی که کد رهگیری آنان مفقود شده است ، همه افرادی هم که در سال 1387 فرم اطلاعات اقتصادی را پر و ارائه کردند و اکنون افراد خانواده یا اطلاعات آنها تغییر کرده است در مهلت دیگری که برای اصلاح اطلاعات اقتصادی تعیین و اعلام می شود مراجعه کنند.
برخی خانوارها هنگامی که با کد رهگیرری قصد ورود به پایگاه را دارند، اجازه ورود به پایگاه را پیدا نمی کنند یا پیام هایی نظیر "اطلاعات شما موجود نیست" دریافت می کنند که این افراد نیز باید در مهلتی که برای اصلاح در نظر گرفته شده است مراجعه کنند.
نظرات ارسال شده
کاظم باقرپور
احمدي نژاد دوستت داريم
17
23
حميدرضا قلعه
ممنون از اطلاعاتتون ...فقط يه سوال کساني که تازه ثبت نام کردن ايا يارانه پرداخت شده نيز براي ماواريز ميشه ؟
11
1
حيدر صفاري طاهري
خوب بود
5
0
صديقه
سلام لطفا به سوال من جواب بدهيد. من بعنوان سرپرست خانوار اسم بچه هايم را نوشتم اما اسم پسرم در ليست من وجود ندارد هر چقدر هم در اينترنت جستجو مي کنيم کلا اسم پسر من حذف شده است. چگونه اين مشکل را رفع کنم؟ با تشکر
53
10
مهدي يوسفي
سلام من چطوري بايد متوجه شم که شماره حسابم قبول شده يا نه تشکر
47
3
اصغر شاهي
با عرض سلام؛منكارت كد رهگيري راه كم كرده بودم و موقع ثبت نام نتوانستم ثبت نام كنم الان پيدا كرده ام حالا چي كار كنم .متشكرم
21
2
مرجان
با سلام و خسته نباشيد.اينجانب تاامروز سي ويكم شهريور به دلايلي موفق به ثبت نام نشده ام.لطفا اينجانب را راهنمائي فرماييد.
53
0
عليرضارضايي
باسلام وخسته نباشيد اينجانب با خانوار چهار نفره نتونستم تا كنون ثبت نام اطلاعات خانوار بكنم لطفا راهنمايي فرماييد
56
5
raziyh
بنده با مراجعه به سايت جهت معرفي شماره حساب با معرفي كد ملي پيغام ميدهد كه اطلاعات خانوارشما از مركزآمار دريافت نشده حالا ما چكار كنيم؟ ***********
53
1
حسن
سلام خسته نباشيد
ببخشيد ميخواستيم شماره حساب خودرا وارد کنيم اما متاسفانه ادرسي که اعلام کردين ميريم يه صفحه ديگه باز ميشه بايد چکار کنيم
56
1
سيد علي اشرف م شريعتمداري
براي اصلاح اطلاعات اقتصادي خانوار خود چه بايد كرد؟
********
پاسخ:
http://dolat.ir/Nsite/FullStory/?Id=190829
لطفا اين خبر را با دقت بخوانيد.
با تشكر
39
2
يوسف اميني
بنده با مراجعه به سايت جهت معرفي شماره حساب با معرفي كد ملي پيغام ميدهد كه اطلاعات خانوارشما از مركزآمار دريافت نشده حالا ما چكار كنيم؟
***********
پاسخ:
با سلام و احترام

"مشکلات مربوط به عدم ثبت شماره ملي حل مي‌شود
رئيس مرکز آمار ايران همچنين درباره مشکلاتي که در هنگام ثبت شماره ملي در سامانه وزارت رفاه براي برخي از افراد وجود دارد، گفت: ما تمام اطلاعات خانوارها را براساس مشخصات شناسنامه‌اي و هويتي به وزارت رفاه ارائه کرده‌ايم که 98 درصد اطلاعات توسط ثبت احوال کشور تاييد شده و چيزي حدود 2 درصد از اطلاعات مربوط به شماره ملي دچار مشکل شده است.
وي با بيان اينکه اين اشکالات مربوط به خود افراد است که اطلاعات خود را اشتباه وارد سامانه مرکز آمار و يا فرم‌هاي اطلاعات اقتصادي خانوار کرده‌اند، اظهار داشت: مشخصات اين افراد در سامانه مرکز آمار ايران وجود دارد، اين افراد مطمئن باشند بعد از جمع آوري اطلاعات مربوط به فراخوان وزارت رفاه از طرق مختلف با اين افراد ارتباط برقرار مي‌شود و مشکل آنها برطرف خواهد شد لذا از اين بابت نيز هيچ نگراني وجود ندارد."

لطفا اين لينك را با دقت بخوانيد
http://dolat.ir/Nsite/FullStory/?Id=190829

با تشكر
9
2
سميرا صاحبكاري
سلام ما دوره اول ثبت نام كرديم ولي وقتي كد ملي سرپرست را جهت تعيين خوشه مي زديم پاسخي نمي گرفتيم در دوره بعد از 20ارديبهشت جهت ثبت اقدام كرديم اجازه ثبت نام نمي داد ودر زمان اصلاح اطلاعات دوره دوم متاسفانه نتوانستيم اقدام كنيم وحالا جهت معرفي شماره حساب با معرفي كد ملي پيغام ميدهد كه اطلاعات خانوارشما از مركزآمار دريافت نشده حالا ما چكار كنيم؟
28
0
اذر خدايي
با سلام -ورود شماره حساب سرپرستان خانوار پس از پايان عمليات هيچگونه رسيد -کد رهگيري و يا نام صاحب حساب و يا اطلاعاتي دال بر درست بودن عمليات به دست نمي دهد .لطفا پيگيري بفرمائيد.
6
0
سيد علي
کساني که مثل ما موفق به ثبت نام نشده اند و يا ازدواج کرده اند و ازخوانواده هاشون جدا شدند و خودشان سرپرست هستند در حالي که اسم هر زوجي در مرحله اول ثبت نام در فرم پدرانمون ثبت شد بايد چه کاري انجام بدهيم تا خودمون سرپرست شويم.
خواستيم ببينيم مرحله بعدي ثبت نام چه زماني هست تا اين افراد خودشونو جدا کنند
48
3
آقايي
ميشه آدرس دقيق سايت رو اعلام كنيد؟
58
1
رامين بهاري
اصلا درست راهنمايي نمي کند تا توسايت سريع تر کارمونو انجام بديم
11
0
جوادي
براي تغيير اطلاعات خود و خانواده ام سعي بر ورود و تغيير آن داشتم زيرا بيكار شده ام اما به هنگام ورود رمز ورود پيغام رمز اشتباه ميدهد اتجايي كه باورم شده كه رمزورودم را فراموش كردم چه كنم؟
21
1
ه کريميان
من در مرحله دوم موفق به ثبت نام نشدم.چه بايد کرد؟
28
1
مريم شجاعي
اين سايت باز نميشود تكليف چيست؟
28
0
سودابه چگيني
مدت 10روز است که موفق به ورود به سايت مربوطه نمي شوم تا اطلاعات افتصادي خانوارم را که جا مانده ايم وارد کنيم شما بگوييد چه کنيم؟
37
0

کساني که قادر به باز کردن سايت نيستند از صفحه Internet Explorerاستفاده کنند .چون از طريق صفحه Fierfox سايت باز نمي شود
5
1
متين
سايت باز نميشه لااقل فکري بکنيد
13
0
عبدالحسين دلبري
خوب بود يک سايت بهتر با امکانات بهتر جهت وارد شدن به سامانه را مي گذاشتيد بارها کد ملي و شماره رهگيري را وارد ميکردم خطا ميگيرد که کد ملي ورمز عبور اشتباه است .
11
2
فرزانه بهرامي
بابا به خدا باز نميشه. تورو خدا بگين ايراد اين سايت چيه؟ چرا باز نميشه ؟
6
1
عبدالعظيم چائيچي
سلام . در روزهاي تعين شده با توجه به آخرين رقم کد ملي ثبت کردم و وارد سيستم شدم . متاسفانه در هيچ موردي در روز هاي مقرر چه صبح اول وقت ، ساعات بين صبح و ظهر و...ساعات نيمه شب تا صبح اول وقت فردا ومجددآ روز از نو ... هرگز سيستم فعال نشد . از ديروز سه شنبه 4 خرداد(روزهاي تمديد )بارها وارد سيستم شده ام اما متاسفانه تا ساعت 10،30 امروز چهارشنبه سيستم فعال نشده است و نتيجه اي عايد نشد . نميدانم آيا سايت شما ميتواند در اين رابطه راهنمائي نمايد. يا اينکه طرح اين مشکل بي پاسخ خواهد ماند . توضيح اينکه دوستان ديگري همين مشکل را دارند و موفق به تکميل پرسشنامه نشده اند . با تشکر
17
1
رضاوندي
اين سايت که اصلا باز نميشه بهتره ضمنا باعث هنگ کردن سيستم ميشه
11
0
سعيد
من يک نفر به خانواده ام اضافه شده بايد کي به سايت مراجعه کنم ؟
60
2
علي فتاحي
خوب بود
1
6
کشوري
لطف کنيد آدرس دقيقي اعلام کنيد
12
1
خان
خيلي سعي کردم وارد سايت اعلام شده بشوم متاسفانه نشد
11
0
علي
سايت باز نميشه
15
3
حسن مرادي
سايتي كه اعلام شده اصلا باز نميشه چه كار بايد كرد؟؟؟؟؟؟
43
2
عليرضا جعفري
منظور از رمز عبور چيست؟ و کد رهگيري در کجا بايد استفاده شود؟؟
84
5
سعيد فرجي
سايت داده شده اصلا کار نمي کند
32
8

اين سايت که باز نمي شود
16
1

اين سايت اصلاً کار نمي کند
58
6
يحيي
سايت امار باز نمي شود چه بايد کرد
48
0
علي نوري
yaraneh.amar.org.ir اين آدرس اصلا باز نميشه
116
5
هما سيگاري
اين آدرسي كه براي سايت اعلام كرده ايد انگار درست نيست. اصلا نمي توانم وارد سايت شوم.
144
12
نظرات ارسال شده
کاظم باقرپور
احمدي نژاد دوستت داريم
17
23
حميدرضا قلعه
ممنون از اطلاعاتتون ...فقط يه سوال کساني که تازه ثبت نام کردن ايا يارانه پرداخت شده نيز براي ماواريز ميشه ؟
11
1
حيدر صفاري طاهري
خوب بود
5
0
صديقه
سلام لطفا به سوال من جواب بدهيد. من بعنوان سرپرست خانوار اسم بچه هايم را نوشتم اما اسم پسرم در ليست من وجود ندارد هر چقدر هم در اينترنت جستجو مي کنيم کلا اسم پسر من حذف شده است. چگونه اين مشکل را رفع کنم؟ با تشکر
53
10
مهدي يوسفي
سلام من چطوري بايد متوجه شم که شماره حسابم قبول شده يا نه تشکر
47
3
اصغر شاهي
با عرض سلام؛منكارت كد رهگيري راه كم كرده بودم و موقع ثبت نام نتوانستم ثبت نام كنم الان پيدا كرده ام حالا چي كار كنم .متشكرم
21
2
مرجان
با سلام و خسته نباشيد.اينجانب تاامروز سي ويكم شهريور به دلايلي موفق به ثبت نام نشده ام.لطفا اينجانب را راهنمائي فرماييد.
53
0
عليرضارضايي
باسلام وخسته نباشيد اينجانب با خانوار چهار نفره نتونستم تا كنون ثبت نام اطلاعات خانوار بكنم لطفا راهنمايي فرماييد
56
5
raziyh
بنده با مراجعه به سايت جهت معرفي شماره حساب با معرفي كد ملي پيغام ميدهد كه اطلاعات خانوارشما از مركزآمار دريافت نشده حالا ما چكار كنيم؟ ***********
53
1
حسن
سلام خسته نباشيد
ببخشيد ميخواستيم شماره حساب خودرا وارد کنيم اما متاسفانه ادرسي که اعلام کردين ميريم يه صفحه ديگه باز ميشه بايد چکار کنيم
56
1
سيد علي اشرف م شريعتمداري
براي اصلاح اطلاعات اقتصادي خانوار خود چه بايد كرد؟
********
پاسخ:
http://dolat.ir/Nsite/FullStory/?Id=190829
لطفا اين خبر را با دقت بخوانيد.
با تشكر
39
2
يوسف اميني
بنده با مراجعه به سايت جهت معرفي شماره حساب با معرفي كد ملي پيغام ميدهد كه اطلاعات خانوارشما از مركزآمار دريافت نشده حالا ما چكار كنيم؟
***********
پاسخ:
با سلام و احترام

"مشکلات مربوط به عدم ثبت شماره ملي حل مي‌شود
رئيس مرکز آمار ايران همچنين درباره مشکلاتي که در هنگام ثبت شماره ملي در سامانه وزارت رفاه براي برخي از افراد وجود دارد، گفت: ما تمام اطلاعات خانوارها را براساس مشخصات شناسنامه‌اي و هويتي به وزارت رفاه ارائه کرده‌ايم که 98 درصد اطلاعات توسط ثبت احوال کشور تاييد شده و چيزي حدود 2 درصد از اطلاعات مربوط به شماره ملي دچار مشکل شده است.
وي با بيان اينکه اين اشکالات مربوط به خود افراد است که اطلاعات خود را اشتباه وارد سامانه مرکز آمار و يا فرم‌هاي اطلاعات اقتصادي خانوار کرده‌اند، اظهار داشت: مشخصات اين افراد در سامانه مرکز آمار ايران وجود دارد، اين افراد مطمئن باشند بعد از جمع آوري اطلاعات مربوط به فراخوان وزارت رفاه از طرق مختلف با اين افراد ارتباط برقرار مي‌شود و مشکل آنها برطرف خواهد شد لذا از اين بابت نيز هيچ نگراني وجود ندارد."

لطفا اين لينك را با دقت بخوانيد
http://dolat.ir/Nsite/FullStory/?Id=190829

با تشكر
9
2
سميرا صاحبكاري
سلام ما دوره اول ثبت نام كرديم ولي وقتي كد ملي سرپرست را جهت تعيين خوشه مي زديم پاسخي نمي گرفتيم در دوره بعد از 20ارديبهشت جهت ثبت اقدام كرديم اجازه ثبت نام نمي داد ودر زمان اصلاح اطلاعات دوره دوم متاسفانه نتوانستيم اقدام كنيم وحالا جهت معرفي شماره حساب با معرفي كد ملي پيغام ميدهد كه اطلاعات خانوارشما از مركزآمار دريافت نشده حالا ما چكار كنيم؟
28
0
اذر خدايي
با سلام -ورود شماره حساب سرپرستان خانوار پس از پايان عمليات هيچگونه رسيد -کد رهگيري و يا نام صاحب حساب و يا اطلاعاتي دال بر درست بودن عمليات به دست نمي دهد .لطفا پيگيري بفرمائيد.
6
0
سيد علي
کساني که مثل ما موفق به ثبت نام نشده اند و يا ازدواج کرده اند و ازخوانواده هاشون جدا شدند و خودشان سرپرست هستند در حالي که اسم هر زوجي در مرحله اول ثبت نام در فرم پدرانمون ثبت شد بايد چه کاري انجام بدهيم تا خودمون سرپرست شويم.
خواستيم ببينيم مرحله بعدي ثبت نام چه زماني هست تا اين افراد خودشونو جدا کنند
48
3
آقايي
ميشه آدرس دقيق سايت رو اعلام كنيد؟
58
1
رامين بهاري
اصلا درست راهنمايي نمي کند تا توسايت سريع تر کارمونو انجام بديم
11
0
جوادي
براي تغيير اطلاعات خود و خانواده ام سعي بر ورود و تغيير آن داشتم زيرا بيكار شده ام اما به هنگام ورود رمز ورود پيغام رمز اشتباه ميدهد اتجايي كه باورم شده كه رمزورودم را فراموش كردم چه كنم؟
21
1
ه کريميان
من در مرحله دوم موفق به ثبت نام نشدم.چه بايد کرد؟
28
1
مريم شجاعي
اين سايت باز نميشود تكليف چيست؟
28
0
سودابه چگيني
مدت 10روز است که موفق به ورود به سايت مربوطه نمي شوم تا اطلاعات افتصادي خانوارم را که جا مانده ايم وارد کنيم شما بگوييد چه کنيم؟
37
0

کساني که قادر به باز کردن سايت نيستند از صفحه Internet Explorerاستفاده کنند .چون از طريق صفحه Fierfox سايت باز نمي شود
5
1
متين
سايت باز نميشه لااقل فکري بکنيد
13
0
عبدالحسين دلبري
خوب بود يک سايت بهتر با امکانات بهتر جهت وارد شدن به سامانه را مي گذاشتيد بارها کد ملي و شماره رهگيري را وارد ميکردم خطا ميگيرد که کد ملي ورمز عبور اشتباه است .
11
2
فرزانه بهرامي
بابا به خدا باز نميشه. تورو خدا بگين ايراد اين سايت چيه؟ چرا باز نميشه ؟
6
1
عبدالعظيم چائيچي
سلام . در روزهاي تعين شده با توجه به آخرين رقم کد ملي ثبت کردم و وارد سيستم شدم . متاسفانه در هيچ موردي در روز هاي مقرر چه صبح اول وقت ، ساعات بين صبح و ظهر و...ساعات نيمه شب تا صبح اول وقت فردا ومجددآ روز از نو ... هرگز سيستم فعال نشد . از ديروز سه شنبه 4 خرداد(روزهاي تمديد )بارها وارد سيستم شده ام اما متاسفانه تا ساعت 10،30 امروز چهارشنبه سيستم فعال نشده است و نتيجه اي عايد نشد . نميدانم آيا سايت شما ميتواند در اين رابطه راهنمائي نمايد. يا اينکه طرح اين مشکل بي پاسخ خواهد ماند . توضيح اينکه دوستان ديگري همين مشکل را دارند و موفق به تکميل پرسشنامه نشده اند . با تشکر
17
1
رضاوندي
اين سايت که اصلا باز نميشه بهتره ضمنا باعث هنگ کردن سيستم ميشه
11
0
سعيد
من يک نفر به خانواده ام اضافه شده بايد کي به سايت مراجعه کنم ؟
60
2
علي فتاحي
خوب بود
1
6
کشوري
لطف کنيد آدرس دقيقي اعلام کنيد
12
1
خان
خيلي سعي کردم وارد سايت اعلام شده بشوم متاسفانه نشد
11
0
علي
سايت باز نميشه
15
3
حسن مرادي
سايتي كه اعلام شده اصلا باز نميشه چه كار بايد كرد؟؟؟؟؟؟
43
2
عليرضا جعفري
منظور از رمز عبور چيست؟ و کد رهگيري در کجا بايد استفاده شود؟؟
84
5
سعيد فرجي
سايت داده شده اصلا کار نمي کند
32
8

اين سايت که باز نمي شود
16
1

اين سايت اصلاً کار نمي کند
58
6
يحيي
سايت امار باز نمي شود چه بايد کرد
48
0
علي نوري
yaraneh.amar.org.ir اين آدرس اصلا باز نميشه
116
5
هما سيگاري
اين آدرسي كه براي سايت اعلام كرده ايد انگار درست نيست. اصلا نمي توانم وارد سايت شوم.
144
12